11. ROČNÍK

CYKLOMARATONU

2019

30. června

header

V tombole víkendové auto
Při jubilejním 10. ročníku Českotřebovského cyklomaratonu bude ti nejrychlejší na trati 50 kilometrů bojovat o finanční prémie ve výši téměř dvacet tisíc korun. Věcné ceny čekají na první tři bikery v každé kategorii (na obou tratích), na každého se může usmát štěstí v tombole…

První cenou auto
Po slavnostním vyhlášení bude ze startovních čísel všech startujících závodníků losována tombola, kde bude minimálně patnáct zajímavých cen. První cenou je stejně jako vloni víkendový pronájem vozu Mitsubushi ASX s plnou nádrží, dárek českotřebovské společnosti S.A.S. cz.
Chcete tričko?
Bikeři, kteří mají zálusk na tričko závodu 2018, by neměli dlouho váhat. Při prezentaci jej dostanou borci, kteří se k letošnímu cyklomaratonu přihlásí a startovné uhradí do 24. května. Tento termín jim rovněž zaručí startovní číslo s vlastním jménem a přijmením.
Jubilejní desátý start
Pouze tři bikeři startovali ve všech devíti ročnících Českotřebovského cyklomaratonu. Jubilejní desátý start letos završí Miroslav Orlich a Vladimír Vaněk mladší. Uvidíme, zda se přihlásí také Petr Klumpar…
Finanční a věcné ceny
V banku jubilejního cyklomaratonu leží 18 500 korun, o další tisícovkou budou nejlepší  juži  a ženy bojovat na vrchařské prémii (Andrlův chlum). Vítěz a vítězka padesátky získají krásné broušené poháry věnované starostou města Jaroslavem Zedníkem. V celkem 18 kategoriích budou vždy mezi nejlepší tři závodníky rozděleny věcné ceny.
Program pro děti
Závodit se bude nejen na pětadvacítce a padesátce, ale také na kratších tratích, přímo v areálu českotřebovského fotbalového klubu. Závody pro děti připravuje šéf Ski areálu Peklák Zdeněk Vávra, doprovodný program obstará Dům dětí a mládeže Kamarád.